Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO JUNIORY

NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO JUNIORY

28.03.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO JUNIORY v lokalitě Ústí nad Labem.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek plný
Plat 30 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi nákupčí podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Jsi komunikativní typ? Domluvíš se anglicky? Rád by si našel uplatnění v nákupu?
Pak hledáme právě tebe!

Tvá pracovní náplň bude zahrnovat:
- tvorbu plánu nákupu a nákupních objednávek,
- přípravu objednávek a odvolávek k dodavatelům,
- hlídání termínů dodávek,
- spoustu komunikace s dodavateli (převážně zahraničními)
- práci v interním systému,
- dále pak práce MS Excel,
- reporting

- zajímavé platové ohodnocení
- práce v prosperující společnosti
- řada zaměstnaneckých benefitů
- stravenky
- kantýna
- 25 dnů dovolené

již byla obsazena."

ID nabídky:  556936448